Volkswagen Kever
Silverbug 1200

€ 14.9505
VW Classics
Kilometerstand
18.584 km
Transmissie
Manueel
Bouwjaar
04/1982
Brandstof
Benzine
Vermogen
25 kW (34 PK)
Verkoper
Autobedrijf

Basisgegevens

Carrosserietype
Andere
Voertuigtype
Tweedehands
Aandrijving
Achter
Aantal stoelen
4
Deuren
2
Advertentienr.
HS-47-KJ

Voertuiggeschiedenis

Kilometerstand
Bouwjaar
04/1982

Technische Gegevens

Vermogen
25 kW (34 PK)
Transmissie
Manueel
Cilinders
4

Energieverbruik

Brandstof
Benzine

Uitrusting

Kleur en Bekleding

Koetswerkkleur
Zilver
Oorspronkelijke kleur
Srebrny
Soort lak
Metallic
Kleur interieur
Zwart
Interieur
Stof

Beschrijving

Volkswagen Kever Silverbug 1200

De Volkswagen Silverbug was een mijlpaal in de wereldse automobielhistorie. Met de naam "Silverbug" werd de 20 miljoenste VW Kever op het toneel gezet, als eerbetoon voor de zo succesvolle Volkswagen Kever. Op 15 mei 1981 loopt in Mexico de 20 miljoenste VW Kever van de lopende band hetgeen gevierd werd met een "Sondermodell" ; de Silverbug! Deze fraaie en inmiddels zeldzame uitvoering werd in een beperkte oplage van 3700 stuks gebouwd. En dat is een druppel op een gloeiende plaat van 20.000.000 stuks op dat moment!

De Silverbug was zeer herkenbaar aan de fraaie zilver metallic lak met zwarte biezen over de flanken met daarop duidelijk de typenaam Silverbug. Als extra kreeg de Kever extra chroom sier ringen in de wielen en in het interieur een aantal extra's zoals een controlelamp voor de nieuwe gescheiden reminrichting, een FM en Middengolf radio met luidspreker en op de versnellingspook het zelfde logo als op de motorkap verwijzend naar de 20 miljoenste Kever. De stoelbekleding was zwart-wit geblokt alsof er een finish was behaald! De comfortabele stoelen met hoofdsteunen waren een echte blikvanger.
Nieuw in onze showroom is dit exemplaar, geheel gerestaureerd en helemaal in originele staat. Deze nieuw in Nederland geleverde Silverbug heeft slechts twee eigenaren gehad. De Kever is werkelijk in bijzonder fraaie conditie en in uitstekende staat. De techniek bestaat uit een 1200cc 34 PK sterke boxer met een soepel schakelende versnellingsbak. Hoewel 1200 cc in absolute zin niet veel is, kunnen we je verzekeren dat de Kever prima mee kan in het dagelijkse verkeer.

De Silverbug krijgt deze week nog nieuwe schokbrekers en treeplanken, niet omdat ze slecht zijn. We willen een perfecte zeldzame Silverbug niet te kort doen. Alleen het allerbeste!

Nu te koop voor 14.950,- Euro bij VW Classics

VW Classics BV
Boerenkamplaan 58
5712 AG Someren
0493-470060

Leasing

Privaat/Zakelijk


Verkoper

Autobedrijf
VW Classics
Verkoper op AutoScout24 sinds 2022
  1. BTW verrekenbaar
  2. Lijst gebaseerd op informatie aangegeven door de producent.
  3. Finale publieke prijs alle kosten en taksen inbegrepen.
  4. Specificatie van de fabrikant voor nieuwe voertuigen. Afhankelijk van de kilometerstand, het rijgedrag, de leeftijd van de batterij en het laadgedrag, kan de radius van occasies aanzienlijk variëren.
{"sthp":"34","leasing":"false","seg":"subcompact,oldtimer","stmak":"Volkswagen","did":"3021627","stmil":"18584","gear":"M","stmod":"Kever","cost":"14950","stmon":"4","styea":"1982","ken":"HS-47-KJ","make":"74","ad":"dealer","vat":"0","art":"7","carby":"0","buyonline":"false","fr":"3","stkw":"25","zip":"NL5712 AG","model":"74939","equi":"54","mia":"false","miles":"2","img":"https://prod.pictures.autoscout24.net/listing-images/4aaa48fa-ffd1-4564-93ae-4d0a2657b48a_88248e16-c12a-424c-83c5-4738196725a2.jpg/720x540.webp","price":"3","rnd":"52","ECO":"NO","fuel":"B","kenteken":"true","acc":"U","hp":"1","type":"U","atsd":"","zip2":"5712 AG","articleType":"C","city":"SOMEREN","cockpit":"F"}