Peugeot 107
1.0-12V / LAGE KM / AIRCO / 5 DRS / ELECTR RAMEN /

VIJFHUIZEN
€ 3 9995
Eray Cars
Kilométrage
84 783 km
Transmission
Boîte manuelle
Année
07/2011
Carburant
Essence
Puissance
50 kW (68 CH)
Vendeur
Professionnel

Données de base

Carrosserie
Citadine
État
Occasion
Transmission
Avant
Sièges
4
Portes
5
N° d'annonce
1-ZLP-66

Historique du véhicule

Kilométrage
Année
07/2011
Contrôle technique
01/2026

Caractéristiques Techniques

Puissance
50 kW (68 CH)
Transmission
Boîte manuelle
Cylindrée
998 cm³
Cylindres
3
Poids à vide
780 kg

Consommation énergétique

Classe d'émission
Euro 5
Carburant
Essence
Émissions de CO2
103 g/km (mixte)

Equipement

Couleur et Garnissage Intérieur

Couleur extérieure
Bleu
Couleur originale
Blauw
Type de peinture
Métallisé
La couleur de l'intérieur
Gris
Intérieur
Tissu

Description

Peugeot is al jaren een van de meest solide automerken. Met Frans gevoel voor design en rijgevoel. Motion & Emotion. De aandrijving van deze Peugeot wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak.

Met de ingebouwde airconditioning zit u altijd ontspannen achter het stuur. Ook centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur horen tot de voorzieningen op deze auto.

Indien u interesse heeft in deze auto, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van u, mailt of belt u ons meteen?

Bedrijfsinformatie

Eray Cars is het adres voor uw jong gebruikte betaalbare occasion. Wij zijn een RDW en VWE erkend bedrijf met jarenlange ervaring in de autobranche. Doordat wij onze kosten laag houden, kunnen wij onze auto's tegen scherpe prijzen aanbieden. Wij zijn zeer selectief met de inkoop, zo hebben wij enkel dealerauto's met weinig eigenaren. Bij ons koopt u een auto omdat u bij een betrouwbaar adres wilt kopen. Wij nemen de tijd voor u.

Kwaliteit staat hoog in het vaandel bij ons.

Bij ons:

- koopt u een auto die door specialisten is nagekeken
- koopt u een auto bij een RDW erkend bedrijf
- VWE erkend bedrijf
- onze auto's zijn selectief ingekocht en hebben altijd onderhoudshistories!
- krijgt u altijd een reëel bod voor uw inruilauto
- financiert u een auto met goede voorwaarden en lage tarieven
- makkelijk te bereiken vanaf de snelweg
- 6 dagen per week geopend
- GEEN AFLEVERINGSKOSTEN !

Heeft u interesse of vragen neem gerust contact op 023-785 10 77 of 06-84 953 200 whatsapp is ook mogelijk. Graag bellen voordat u een auto komt bezichtigen om teleurstellingen te voorkomen.

Het is een bedrijf met een snel wisselende voorraad in verschillende prijsklassen en categorieën. Door onze samenwerking met gerenommeerde bedrijven in de autobranche kunnen wij altijd tegen scherpe prijzen auto's leveren. Heeft u bij ons de auto van uw dromen zien staan maar kunt u hem niet geheel betalen dan is er de mogelijkheid een financiering af te sluiten. Financieringen vinden plaats tegen marktconforme voorwaarden en op uiterst discrete wijze.

Wij maken onze advertenties met zorg, maar kunnen niet verantwoordelijk gehouden worden met eventuele fouten tijdens de opmaak van de advertentie.

!! Wij hebben snel wisselende voorraad kijk op www.eraycars.nl voor meer !!

Eray Cars
Remweg 5
2141 DA Vijfhuizen
Tel: 023-785 10 77 of 06-84 953 200 ( whatsapp ).

U bent van harte welkom om de occasions te komen bezichtigen!

Meer informatie

Laadvermogen: 410 kg
GVW: 1.190 kg
Wielbasis: 234 cm
Acceleratie (0-100): 13,7 s
Topsnelheid: 157 km/u
Interieurkleur: Donkergrijs
Energielabel: A
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: € 67 - € 74 per kwartaal

Aanvullende opties en accessoires

Comfort & Interieur
  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Stuur verstelbaar

Exterieur
  • Buitenspiegels in carrosseriekleur

Leasing

shared.leasing.targetGroupPrivate


Vendeur

Professionnel
Eray Cars
Vendeur sur AutoScout24 depuis 2021
verkoop

Ouvert

Ferme à 18:00

InterlocuteurAfdeling Verkoop
  1. TVA déductible
  2. Liste basée sur les informations fournies par le constructeur.
  3. Prix public final incluant tous les frais et taxes.
  4. Spécification du constructeur pour les véhicules neufs. L'autonomie électrique des véhicules d'occasion peut varier de manière significative en fonction du kilométrage, du comportement de conduite, de l'âge de la batterie et du mode de chargement.
{"sthp":"68","leasing":"false","seg":"microcar,subcompact","stmak":"Peugeot","did":"37476900","stmil":"84783","gear":"M","stmod":"107","cost":"3999","stmon":"7","styea":"2011","ken":"1-ZLP-66","make":"55","ad":"dealer","vat":"0","art":"1","carby":"0","fr":"6","stccm":"998","buyonline":"false","stkw":"50","zip":"NL2141 DA","model":"18647","equi":"5,10,132,1,13,2,32,17,12,3,26,47","mia":"false","miles":"5","img":"https://prod.pictures.autoscout24.net/listing-images/375261e2-05ed-48dd-b222-50ea5e2c1706_e197affb-5863-4219-bfe6-b42942bb9870.jpg/720x540.webp","price":"1","rnd":"85","ECO":"NO","fuel":"B","kenteken":"true","acc":"U","hp":"2","type":"U","atsd":"","zip2":"2141 DA","articleType":"C","cockpit":"F","city":"VIJFHUIZEN"}