Renault Megane
1.2 TCe Limited|Cruisecontrol|Parkeersensoren acht

WINSUM FR
€ 6 9505
Autobedrijf Menno Walinga
Kilométrage
143 023 km
Transmission
Boîte manuelle
Année
06/2014
Carburant
Essence
Puissance
85 kW (116 CH)
Vendeur
Professionnel

Données de base

Carrosserie
Citadine
État
Occasion
Transmission
Avant
Sièges
5
Portes
5
N° d'annonce
GL-859-S

Historique du véhicule

Kilométrage
Année
06/2014

Caractéristiques Techniques

Puissance
85 kW (116 CH)
Transmission
Boîte manuelle
Cylindrée
1 198 cm³
Cylindres
4
Poids à vide
1 180 kg

Consommation énergétique

Classe d'émission
Euro 5
Carburant
Essence
Émissions de CO2
119 g/km (mixte)

Equipement

Couleur et Garnissage Intérieur

Couleur extérieure
Brun
Couleur originale
Brązowy

Description

Op al onze occasions is inruil mogelijk .Uiteraard kunnen wij u telefonisch een waardebepaling geven, maar een exacte en meestal hogere prijs krijgt u als u met de auto langs rijdt.Mocht u een duurdere auto bij ons in willen ruilen tegen een goedkopere, dan betalen wij u het waardeverschil toe.

Renault Megane 1.2 TCe Limited|Cruisecontrol|Parkeersensoren achter|

Bij het ontwerpen van de Renault Megane stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Bij de rijke uitrusting horen ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, donker getint glas achter en verstelbare lendensteunen.

Het bedienen van het audiosysteem vanaf het stuurwiel helpt u om gefocust te blijven op de weg. In een auto als deze kunt u niet zonder automatische airconditioning, zodat de temperatuur altijd goed is. Parkeersensoren zijn een waardevolle toevoeging aan deze auto. De sensoren waarschuwen tijdens het parkeren en voorkomen schade aan de auto. De elektronische systemen in deze Renault helpen u actief om comfortabeler te rijden. Een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor houden de omstandigheden onderweg in de gaten. Voor de lange ritten is de cruise control een verademing. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van keyless entry, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en lederen versnellingspook.

In de Renault Megane heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Op een helling houdt hill hold control de handrem vast totdat u weer gas geeft.

Autobedrijf Menno Walinga B.V is een Erkend RDW autobedrijf. Wij zijn al ruim 20 jaar actief in de autobranche en hebben ons gespecialiseerd in de in - en verkoop van gebruikte personenauto's.

Garantie

Wij zijn aangesloten bij de BOVAG waarbij we optioneel garantiepakketten kunnen aanbieden.
Bekijk onze interessante garantiepakketten op onze website!

Inruil

Inruil van uw huidige auto is mogelijk bij Autobedrijf Menno Walinga B.V.
Wij verzorgen u graag een nette, reële offerte. Stuur hiervoor een E-mail of een Whatsapp naar ons met de volgende gegevens: Kenteken, Kilometerstand, Foto's en eventuele bijzonderheden of vul onze inruilformulier in op onze website.

Bezichtiging

Heeft u interesse in een van onze auto's? Maak dan voor vertrek een afspraak om teleurstellingen te voorkomen.
Wij zijn op zondag alleen op afspraak geopend!

Proefrijden in uw eigen omgeving
Past het u niet naar Friesland af te reizen? Geen probleem! Wij komen graag naar u toe. Waar u ook woont in Nederland. Eén van onze medewerkers rijdt met de auto naar uw woonplaats. Na een korte uitleg kunt u proefrijden in uw eigen omgeving.

Auto kopen aan huis
Mocht het zo zijn dat we tot een deal komen, dan is het zelfs mogelijk de aflevering aan huis met ons te regelen.


Ondanks dat wij aan onze advertenties de grootst mogelijke zorg besteden, kunnen hieraan geen rechten ontleend worden.

Welkom bij Autobedrijf Menno Walinga.
Kom eens kijken bij ons aan de
St. Michaelsberch 4 
8831 ZM Winsum Frl.
De koffie staat klaar.
Wij zijn een AUTOFIRST bedrijf.
0517-342349

www.autofirst-mennowalinga.nl/

Leasing

shared.leasing.targetGroupPrivate


Vendeur

Professionnel
Autobedrijf Menno Walinga
Vendeur sur AutoScout24 depuis 2014
InterlocuteurMenno Walinga
  1. TVA déductible
  2. Prix du concessionnaire
  3. Liste basée sur les informations fournies par le constructeur.
  4. Prix public final incluant tous les frais et taxes.
  5. Spécification du constructeur pour les véhicules neufs. L'autonomie électrique des véhicules d'occasion peut varier de manière significative en fonction du kilométrage, du comportement de conduite, de l'âge de la batterie et du mode de chargement.
{"sthp":"116","leasing":"false","seg":"subcompact,compact","stmak":"Renault","did":"17548212","stmil":"143023","gear":"M","stmod":"Megane","cost":"6950","stmon":"6","styea":"2014","ken":"GL-859-S","make":"60","ad":"dealer","vat":"0","art":"1","carby":"0","fr":"6","stccm":"1198","buyonline":"false","stkw":"85","zip":"NL8831 ZM","model":"1965","equi":"115,5,10,142,153,42,125,46,121,132,1,38,137,141,124,13,129,2,32,45,17,54,3,18,150,127,31,143,43,26,114,30,19,126,47,15,122,40","mia":"false","miles":"7","img":"https://prod.pictures.autoscout24.net/listing-images/01b429d8-db78-4b0c-9cab-49bf53d488a0_e087a7ba-f3c8-4187-9c60-ef262622928f.jpg/720x540.webp","price":"2","rnd":"82","ECO":"NO","fuel":"B","kenteken":"true","acc":"U","hp":"5","type":"U","atsd":"","zip2":"8831 ZM","articleType":"C","cockpit":"F"}