Suzuki SJ 413
LJ/SJ HJX

ZUTPHEN
€ 8 9405
Hoetink Automotive
Kilométrage
43 342 km
Transmission
Boîte manuelle
Année
11/1985
Carburant
Essence
Puissance
-
Vendeur
Professionnel

Données de base

Carrosserie
SUV/4x4/Pick-Up
État
Ancêtre

Historique du véhicule

Kilométrage
Année
11/1985

Caractéristiques Techniques

Transmission
Boîte manuelle

Consommation énergétique

Carburant
Essence

Description

Unieke Suzuki SJ413 uit 1985, een eerlijke en originele klassieker met een zeldzaam lage kilometerstand van minder dan 44.000 km. De auto verkeert in nette staat, is keihard en technisch volledig in orde. Gewoon starten en rijden!

- Softtop inbegrepen
- Achterbank en originele achterbak aanwezig
- Originele kleur (ooit overgespoten door vorige eigenaar)
- Carrosserie keihard – geen roestschade
- Klein beetje oppervlakkige roestpuntjes
- Alles werkt: verlichting, verwarming, ruitenwissers, meters etc.

Deze SJ413 is zeer geschikt voor de verzamelaar, oldtimerliefhebber of export. Auto’s in deze staat en kilometerstand worden zelden aangeboden. Ideaal als investering of voor gebruik als recreatieve 4x4.

?

Extra info:
• Originele velgen en banden
• Originele stoelen
• Handgeschakeld, 4WD met tussenbak
• Benzinemotor (G13A, carburateur)

Bedrijfsinformatie

Heeft deze auto u interesse gewekt? Neem dan contact op met ons verkoopteam. We zijn dagelijks bereikbaar van 08.00 tot 17.00 op telefoonnummer 0575 472993 ook kunt u ons via whatsapp benaderen op telefoonnummer 0640247425 ook buiten de openingstijden.

Ga naar onze website voor een uitgebreide foto reportage. www.hoetinkautomotive.nl

De prijs van de auto is incl. tenaamstelling en een geldige APK.

Inruil van uw huidige auto is mogelijk ongeacht de staat en de leeftijd. Benieuwd wat we kunnen bieden? Kom dan naar onze showroom of stuur ons wat foto’s via whatsapp op het nummer: 0619293410 mailen kan uiteraard ook. info@hoetinkautomotive.nl.

Hoetink Automotive staat voor u klaar. Ons team bestaat uit autoliefhebbers die graag meedenken met de aanschaf van uw occasion. U kunt bij ons terecht voor alles wat met mobiliteit te maken heeft. We beschikken over een werkplaats met de nieuwste apparatuur en kunnen alle merken repareren en onderhouden. Daarnaast kunt u bij ons terecht voor de financiering en de verzekering van uw occasion.

Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag 08.00 -17.00
Zaterdag 10.00 – 17.00

Alle moeite is genomen om deze advertentie met grote zorgvuldigheid samen te stellen. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Controleer daarom voor aankoop de zaken die u keuze zouden kunnen beïnvloeden.

Meer informatie

BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)

Leasing

shared.leasing.targetGroupPrivate


Vendeur

Professionnel
Hoetink Automotive
Vendeur sur AutoScout24 depuis 2022
Verkoop en Werkplaats

Ouvert

Ferme à 17:00

InterlocuteurDaan Hoetink
  1. TVA déductible
  2. Prix du concessionnaire
  3. Liste basée sur les informations fournies par le constructeur.
  4. Prix public final incluant tous les frais et taxes.
  5. Spécification du constructeur pour les véhicules neufs. L'autonomie électrique des véhicules d'occasion peut varier de manière significative en fonction du kilométrage, du comportement de conduite, de l'âge de la batterie et du mode de chargement.
{"zip":"NL7207 BJ","leasing":"false","seg":"offroad,suv,oldtimer","stmak":"Suzuki","did":"40450127","stmil":"43342","gear":"M","stmod":"SJ 413","cost":"8940","stmon":"11","styea":"1985","make":"68","ad":"dealer","vat":"0","art":"4","carby":"0","buyonline":"false","fr":"4","model":"2035","mia":"true","miles":"3","img":"https://prod.pictures.autoscout24.net/listing-images/87268156-cfd8-4ba3-bb9b-02dddaabfe29_f03f4a94-1f3e-4e3f-9279-82354836e44a.jpg/720x540.webp","price":"2","rnd":"43","ECO":"NO","fuel":"B","kenteken":"false","acc":"U","type":"O","atsd":"","zip2":"7207 BJ","articleType":"C","cockpit":"F","city":"ZUTPHEN"}