Presentatie: Suzuki SX 4 – Meer offroad-look voor de Suzuki SX4

Het Duitse Cobra heeft diverse accessoires voor de Suzuki SX4 ontwikkeld. Zoals we van Cobra gewend zijn ligt de nadruk daarbij op een stoere off-road look dat wordt gerealiseerd door bull- en sidebars.

De Suzuki SX4 is een compacte crossover die - wanneer het model is geleverd met vierwielaandrijving - kan worden gezien als een kleine SUV. Cobra heeft zich over het model gebogen en de auto voorzien van wat stoere accessoires. Hierdoor wordt de SUV-look alleen maar verder versterkt.

Bullbars en sidebars

Aan de voorzijde is het de bullbar die in het oog springt. Goed om te weten is dat de bullbar is getest en goedgekeurd volgens de richtlijnen die daarvoor in de EU gelden. Behalve de bullbar kan het front ook worden voorzien van RVS-spijlen in de grille en een beschermplaat onder de voorbumper. Van opzijzijn het desidebars met geïntegreerde stepjes die de SX4 een lekker stoere uitstraling geven. Tot slot levert Cobra een drietal verschillende lichtmetalen wielen.

Artikel delen

Actueel aanbod

Alle artikels

Alles bekijken
BEBE20260702 BMW X5 header

BMW X5: vijf motorisaties, één ambitie (2026)

BMW onthult zijn gloednieuwe X5. Hij leent de stijl van de iX3 en de Neue Klasse, maar hij zal niet uitsluitend elektrisch zijn. De grote Duitse SUV telt vijf motorisaties variërend van benzine...tot waterstof!

Lees meer
BMW X5: vijf motorisaties, één ambitie (2026)
BEBE20260702 Aston Martin Vantage S header

Aston Martin Vantage S: speciale editie Spa-Francorchamps voor de BENELUX (2026)

Aston Martin signeert een Vantage S voor Spa-Francorchamps. Ontwikkeld door Q by Aston Martin in samenwerking met het Ardense circuit, is deze tot 12 stuks gelimiteerde editie exclusief gereserveerd voor de Belgische en Luxemburgse markten.

Lees meer
Aston Martin Vantage S: speciale editie Spa-Francorchamps voor de BENELUX (2026)
BEBE20260702 BMW 3 Reeks Touring Video  header

BMW 3 Reeks Touring: beter nieuw of tweedehands? VIDEO (2026)

In onze videoreeks "Nieuw of Tweedehands" vergelijken we de nieuwe BMW 3 Reeks Touring met de vorige generatie om de evolutie te controleren en de vraag te beantwoorden: beter nieuw of tweedehands kiezen?

Lees meer
BMW 3 Reeks Touring: beter nieuw of tweedehands? VIDEO (2026)