Mobiliteitsprovider Poppy breidt vloot stevig uit, boort hoger segment aan

Poppy wil zijn aanbod van deelauto’s uitbreiden van 1.000 naar 3.000 voertuigen. Daar komen voor het eerst ook premiummodellen bij, zoals de Audi A4.

Voor mobiliteitsprovider Poppy, dat een onderdeel is van Volkswagen-invoerder D’Ieteren, was 2022 een succesvol jaar. Volgens de aanbieder van deelwagens, deelscooters en –steps liggen thuiswerk, de hogere prijzen van nieuwe auto’s en de toenemende inflatie aan de basis van het toegenomen aantal gebruikers van het deelplatform, dat vandaag meer dan 200.000 gebruikers telt.

Premiumervaring

Poppy begon in 2018 in Antwerpen met 350 deelwagens. Vandaag behoren ook Brussel, Mechelen, Gent, Lier en de Belgische luchthavens tot het werkterrein van de zowat 1.000 deelwagens. Poppy wil er daar de komende maanden 2.000 aan toevoegen. Daar komen modellen bij die de mobiliteitsprovider voordien nog niet aanbood, zoals de Volkswagen T-Cross, Skoda Kamiq en Audi A4.

Wie die auto’s wil reserveren, moet een trouwe gebruiker van het deelplatform zijn en ouder zijn dan 26. De nieuwe modellen zullen daarnaast niet in de typisch rode Poppy-kleur beschikbaar zijn, maar in meer discrete kleuren. Op die manier wil Poppy de premiumervaring versterken, zegt het.

Artikel delen

Actueel aanbod

Alle artikels

Alles bekijken
BEBE20260528 Ferrari Luce header

Ferrari Luce: de EV die komaf maakt met alle regels van Maranello… met een atoombom! (2026)

De nieuwe Ferrari Luce breekt met het erfgoed en de traditie van het steigerende paard. De eerste elektrische Ferrari verschijnt met vier motoren, 1.050 pk en een batterij van 122 kWh. O ja, en dan is er nog het design…

Lees meer
Ferrari Luce: de EV die komaf maakt met alle regels van Maranello… met een atoombom! (2026)
BEBE20260528 BYD Dolphin G DM-i header

BYD Dolphin G DM-i haalt rijbereik van 1.000 km (2026)

BYD onthult zijn nieuwe Dolphin G. De Chinese compacte wagen ruilt zijn elektrische aandrijving in voor een plug-inhybride systeem dat een rijbereik van 1.000 km biedt. En dat alles voor ongeveer € 20.000.

Lees meer
BYD Dolphin G DM-i haalt rijbereik van 1.000 km (2026)
BEBE20260528 Lancia Gamma header

Dit is eindelijk de nieuwe Lancia Gamma, met hulp van DS (2026)

Lancia schakelt een versnelling hoger met de komst van de nieuwe Gamma. De statige berline of coupé van vroeger verandert in een crossover die veel leent van de DS N°7. Een toekomstige bestseller?

Lees meer
Dit is eindelijk de nieuwe Lancia Gamma, met hulp van DS (2026)