Jaguar XK
150 FHC 3,8 LITRE Fully documented - sliding roof!

NIEUW-AMSTERDAM
€ 999.9995
Automobielhuys Misker
Kilometerstand
44.599 km
Transmissie
Manueel
Bouwjaar
02/1961
Brandstof
Benzine
Vermogen
157 kW (213 PK)
Verkoper
Autobedrijf

Basisgegevens

Carrosserietype
Coupé
Categorie
Oldtimer
Aantal stoelen
4
Deuren
2
Landversie
Verenigde Staten
Advertentienr.
DZ-42-71

Voertuiggeschiedenis

Kilometerstand
Bouwjaar
02/1961
Vorige eigenaren
2
Onderhoudhistoriek
Ja

Technische Gegevens

Vermogen
157 kW (213 PK)
Transmissie
Manueel
Cilinderinhoud
3.781 cm³
Versnellingen
4
Cilinders
6
Gewicht
1.400 kg

Energieverbruik

Brandstof
Benzine
CO2-emissie
0 g/km (comb.)

Uitrusting

Kleur en Bekleding

Koetswerkkleur
Blauw
Oorspronkelijke kleur
Donker blauw
Kleur interieur
Blauw
Interieur
Volledig leder

Beschrijving

Zeldzame Jaguar XK150 3.8 FHC met schuifdak.
Slechts 564 stuks zijn er geproduceerd.
Dit is één van de laatst geproduceerde XK'S voordat de E-Type gelanceerd werd.
Deze auto is nieuw geleverd in Amerika en heeft slechts 4 eigenaren gehad.

CARROSSERIE/LAKWERK:
De auto is rond 1995 door de 2e! eigenaar tot het kale metaal gestript en in de huidige kleur Indigo blauw gespoten. De originele kleur is Cotswold blue. Het lakwerk van de auto vertoont veel craquelé en draagt bij aan de klassieke patina uitstraling van de auto. Als men de lak perfect wil hebben dient de auto te worden overgespoten. Carrosserie is keihard en geen roest!

TECHNISCH:
De XK is voorzien van een later type Moss handgeschakelde versnellingsbak met een overdrive. (was origineel uitgevoerd met een automaat). Met z'n originele sterke en oerbetrouwbare 3.8 ltr 6 cilinder lijnmotor met 213 pk is het een genot om in te rijden. De motor pakt soepel op en draait zonder bijgeluiden.

INTERIEUR:
Het interieur is nog steeds het correcte originele blauwe interieur en verkeert in een hele nette staat.

DOCUMENTEN:
Auto wordt geleverd met een dikke ordner met veel facturen, correspondenties, technische info en foto's van de restauratie.

OVERIGE INFORMATIE:
Tijdens deze restauratie is ook de kabelboom en vele rubbers etc vervangen.
Het chassis verkeert in een kaarsrechte en goede originele staat.

De mijlenstand van 44.600 is naar alle waarschijnlijkheid de originele stand gezien de vele facturen die bij de auto aanwezig zijn. Tijdens de restauratie is er een periode correct origineel schuifdak gemonteerd!

Het chroomwerk van de auto verkeert nog steeds in een hele nette staat en heeft hier en daar wel wat gebruikerssporen.

Het betreft een hele gave perfect rijdende XK 150 3.8 FHC die enige ruimte tot cosmetische verbetering over laat.

Meer informatie

Modeljaar: 2025
Interieurkleur: Donker blauw
Emissieklasse: Euro 0
Aantal sleutels: 2
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: geen

Leasing

Privaat/Zakelijk


Verkoper

Autobedrijf
Automobielhuys Misker
Verkoper op AutoScout24 sinds 2014
  1. BTW verrekenbaar
  2. Prijs voor handelaren
  3. Lijst gebaseerd op informatie aangegeven door de producent.
  4. Finale publieke prijs alle kosten en taksen inbegrepen.
  5. Specificatie van de fabrikant voor nieuwe voertuigen. Afhankelijk van de kilometerstand, het rijgedrag, de leeftijd van de batterij en het laadgedrag, kan de radius van occasies aanzienlijk variëren.
{"sthp":"214","leasing":"false","seg":"sport,oldtimer","stmak":"Jaguar","did":"20035564","stmil":"44599","gear":"M","stmod":"XK","cost":"999999","stmon":"2","styea":"1961","ken":"DZ-42-71","make":"37","ad":"dealer","vat":"0","art":"3","carby":"0","fr":"1","stccm":"3781","buyonline":"false","stkw":"157","zip":"NL7833 HE","model":"18821","equi":"6,49","mia":"false","miles":"3","img":"https://prod.pictures.autoscout24.net/listing-images/cd3b604e-501b-40b6-a3bf-c638e6e3c094_8114e75e-f42c-43c1-81f5-77bcc2887a27.jpg/720x540.webp","price":"10","rnd":"85","ECO":"NO","fuel":"B","kenteken":"true","acc":"U","hp":"8","type":"O","atsd":"","zip2":"7833 HE","articleType":"C","cockpit":"F"}