Bericht: Land Rover – Paleis 6 – Europees debuut voor Evoque Convertible

Range Rover toont het Europese publiek in Brussel voor het eerst de Evoque Convertible, naast enkele andere interessante updates.

Land Rover blijft natuurlijk het offroadmerk bij uitstek, maar vooral via het luxelabel Range Rover wordt aangetoond dat een 4x4 toch ook een flinke dosis verfijning en frivoliteit kan leveren. Dat wordt nogmaals bewezen met de cabrioversie van de Evoque, die daarmee de eerste SUV met opklapbaar dak ter wereld wordt. Deze Evoque Convertible wordt uiteraard dé blikvanger op de stand in paleis 6.

Daar is verder het modeljaar 2016 van de ‘gewone’ Evoque te bewonderen, die naast een lichte restyling ook een nieuwe generatie Ingenium-motoren aangemeten krijgt. De Discovery Sport onderging een gelijkaardige behandeling, waarbij vooral de nieuwe dieselmotor een belangrijke troef wordt voor deze SUV.

His Majesty

De Range Rover SVAutobiography trekt dan weer voluit de kaart van luxe en vermogen, en is met zijn 550 pk sterke V8-compressormotor het krachtigste model dat het merk ooit produceerde.

Tenslotte toont Land Rover op de Heizel nog twee speciale reeksen van de Discovery – Landmark en Graphite – die uitpakken met extra luxe en uitrusting.

Klaar voor de volgende stap?

Artikel delen

Alle artikels

KGM Torres: na EV en benzine, nu de hybride (2025)

Autonieuws

Dacia Bigster: 1.450 km actieradius dankzij LPG (2025)

Autonieuws

Special: Autoscout24 reed exclusief mee tijdens de Rally van Ieper (2025)

Autonieuws
Ontdek meer