Bericht: Subaru – Paleis 9 – Twee Europese primeurs

Subaru verwent Brussel met twee Europese primeurs, al zijn dat eigenlijk vooral licht geüpdate modellen. Maar maak van de gelegenheid gebruik om ook de nieuwe Subaru te ontdekken die we hier nog niet vaak gezien hebben.

De facelifts die Subaru voor het eerst in Europa toont, komen op de neuzen van de compacte crossover XV en de SUV Forester. Kleine uiterlijke wijzigingen, meer comfort- en veiligheidsuitrusting en een verbeterde geluidsisolatie… Het klassieke recept dat deze Subaru’s aantrekkelijk moet houden.

Levorg

De Subaru Levorg is de belangrijkste nieuwigheid bij Subaru. Wij konden hem al testen, maar voor het grote publiek zal dit de eerste keer zijn dat ze hem kunnen bewonderen. Deze karaktervolle break is tot nu een zeldzame verschijning op onze wegen, maar hij verdient meer aandacht. Je kan ontdekken hoe ruim hij is. Alleen het karakteristieke boxergeluid zal je niet kunnen waarnemen. Daarvoor moet je misschien maar een proefrit vragen?

Klaar voor de volgende stap?

Artikel delen

Alle artikels

KGM Torres: na EV en benzine, nu de hybride (2025)

Autonieuws

Dacia Bigster: 1.450 km actieradius dankzij LPG (2025)

Autonieuws

Special: Autoscout24 reed exclusief mee tijdens de Rally van Ieper (2025)

Autonieuws
Ontdek meer