Melding: Subaru 2014 – Legacy in het nieuw

We moeten nog een beetje geduld hebben, maar de zesde generatie van de Subaru Legacy is klaar. De nieuwe WRX STi lieten we u recent nog zien.

Er komt heel wat nieuws van Subaru dit jaar. Zo mogen we ons opmaken voor de komst van een nieuwe Legacy familie, zowel in berline, break als de stoere Outback.

De nieuwe Legacy ziet er heel zakelijk en clean uit. De vierdeurs doet zijn best om het uiterlijk van een coupé na te streven. De passagiers op de achterbank krijgen meer plaats, de kofferklep kan elektrisch open en vooraan belooft Subaru beter uitzicht op de weg door de kleinere A-stijlen.

1.6 boxer

Aan het basisaanbod voegt Subaru een nieuwe 1.6 boxermotor toe. Ook de unieke boxer dieselmotor blijft behouden. (mg/sp-x)

Klaar voor de volgende stap?

Artikel delen

Alle artikels

KGM Torres: na EV en benzine, nu de hybride (2025)

Autonieuws

Dacia Bigster: 1.450 km actieradius dankzij LPG (2025)

Autonieuws

Special: Autoscout24 reed exclusief mee tijdens de Rally van Ieper (2025)

Autonieuws
Ontdek meer