Toyota Yaris Cross Adventure heeft er zin in (2021)

De Toyota Yaris Cross staat nog niet in de showroom. De crossover uit het B-segment krijgt wel al een speciale versie: de Adventure.

Vorig jaar pakte de Japanse constructeur Toyota uit met de Yaris Cross, een crossoverversie van de populaire B-segmenter die recent nog werd verkozen tot auto van het jaar. Die Yaris Cross staat binnenkort eindelijk in de showroom, maar Toyota heeft in de tussentijd ook een andere variant van de crossover voorbereid: de Yaris Cross Adventure.

AS24 Yaris voor

Zoals de naam het aangeeft, gaat het om een avontuurlijker aangeklede versie van de B-segmenter. Dan mag extra bescherming in de voor- en achterbumper natuurlijk niet ontbreken, net als een stel dakrails en specifieke 18-duimsvelgen. In het interieur onderscheidt deze Yaris Cross Adventure zich door pianolak, een zwarte dakbekleding, een specifieke zetelbekleding en een gouden accentkleur.

AS24 Yaris interieur

Premiere Edition

Voor de gelegenheid voorziet Toyota een speciale reeks van de speciale versie. De Yaris Cross Adventure krijgt immers een Premiere Edition, die alleen tijdens het eerste verkoopsjaar te verkrijgen is. Hij is onder meer voorzien van lederen zetels, een head-updisplay, een automatisch openende kofferklep, unieke 18-duimsvelgen en een tweekleurig koetswerk. De Yaris Cross kan later dit voorjaar worden besteld, de officiële verkoop gaat in september van start.

Artikel delen

Actueel aanbod

Alle artikels

Alles bekijken
BEBE20260226 Alfa Romeo header

Alfa Romeo verlengt de levensduur van de Stelvio en Giulia Quadrifoglio (2026)

Alfa Romeo verlengt de levensduur van de Stelvio en Giulia tot 2027. Dat omvat de dieselversies, maar ook de sportieve Quadrifoglio’s met 520 pk. Belofte maakt schuld!

Lees meer
Alfa Romeo verlengt de levensduur van de Stelvio en Giulia Quadrifoglio (2026)
BEBE20260226 Mini Cooper header

Mini viert overwinning in de Rally van Monte-Carlo... met 61 jaar vertraging (2026)

Mini stelt een nieuwe versie van zijn John Cooper Works voor: de MINI 1965 Victory Edition. Een eerbetoon aan de overwinning van het merk in de Rally van Monte-Carlo… met 61 jaar vertraging!

Lees meer
Mini viert overwinning in de Rally van Monte-Carlo... met 61 jaar vertraging (2026)
Unimog-Tuning2

Bruut: Mercedes “pimpt” zelf Unimog (en geeft ‘m een 7.7-liter zescilinder)

De Mercedes Unimog wordt 80 en dat viert Mercedes met een extra brute variant met een hoop meer power onder de kap.

Lees meer
Bruut: Mercedes “pimpt” zelf Unimog (en geeft ‘m een 7.7-liter zescilinder)