Ga naar hoofdinhoud

Volvo 340
DL Como

Nordhorn
€ 2.950
Kilometerstand
153.000 km
Transmissie
Manueel
Bouwjaar
01/1989
Brandstof
Benzine
Vermogen
50 kW (68 PK)
Verkoper
Particulier

Basisgegevens

Carrosserietype
Berline
Categorie
Tweedehands
Aantal stoelen
5
Deuren
5

Voertuiggeschiedenis

Kilometerstand
Bouwjaar
01/1989
Keuring
03/2027
Laatste onderhoudsbeurt
03/2024
Onderhoudhistoriek
Ja
Niet-rokers auto
Ja

Technische Gegevens

Vermogen
50 kW (68 PK)
Transmissie
Manueel
Cilinderinhoud
1.397 cm³
Versnellingen
5
Cilinders
4

Energieverbruik

Brandstof
Benzine

Uitrusting

Comfort en gemak
  • Getinte ramen
  • Lendensteun
Entertainment en Media
  • Radio
Extra
  • Noodwiel
  • Reservewiel
  • Stalen velgen
  • Trekhaak
  • Zomerbanden

Kleur en Bekleding

Soort lak
Andere

Beschrijving

Volvo 340 1.4 DL 1989 5 versnellingen handbak

Leuke auto, rijdt zuinig met een 5-bak, relatief luxe uitvoering met onderhoudsboekjes erbij.
Laatste onderhoud door de Volvo garage uitgevoerd; veerpoot vervangen, grote beurt en APK 2 jaar.
Getint glas met zonneband
Luxe bekleding
Radio
5 versnellingen
Banden zijn z.g.a.n.
Originele Volvo wieldoppen

Ze is een zeldzame verschijning, de meeste 300-series van Volvo zijn met de beruchte Variomatic geleverd. Deze heeft een handbak, zoals die ook in de grotere Volvo's is geleverd, een echte 5-bak. Superdeluxe voor 1989 natuurlijk! Daardoor rijdt ze ook erg zuinig, vooral in combinatie met de 1400cc in het vooronder. Het rijdt ook lekker, beter dan ik had verwacht en eigenlijk wil toegeven, ik, als die-hard variomatic ambassadeur.

Mooie auto met hier en daar een plekje en een deukje, maar ze is dan ook al 36 jaar oud, verwacht dan ook geen nieuwe.
De versnellingsbak vergt enige precisie, maar als je het eenmaal weet... No problem.
Dit komt doordat ik er te weinig mee rijdt, om er dus serieus van te kunnen genieten, is dat ook gelijk de reden van verkoop.
Ik rijdt er te weinig in.

APK is recentelijk vernieuwd, geen problemen dus. Chroom in mooie staat en bumpers zijn niet vaal grijs verkleurd, altijd binnen gestaan. Wordt momenteel mee gereden, nu dus vaak buiten, kilometerstand kan klimmen.
Zal nu zo rond 153dkm gereden hebben. De foto's zijn een paar dagen ouder.
Wekelijks wordt er 30 kilometer mee gereden. Ondanks dat start ze wel altijd gelijk na langere stilstand, beetje inrijden en gaan met die banaan, dan gaat ze lekker.

Hoewel ze mooi in de straat staat, grappig ook naast haar identieke tweelingzus (300-series sedan in kleur 221), wringt daar gelijk de schoen; ik heb al een auto voor dagelijks gebruik. Daarnaast heb ik 4 rijdende hobby auto's en nog 3 project auto's, dat is me teveel.
Ze hoeft niet weg, maar helemaal normaal is dit ook niet, haha.
En ik kan haar niet de aandacht gunnen die ze verdient. Ze gaat dan anders helaas de schuur in en komt er pas over 3 jaar weer uit, als ik weer tijd heb.

Kortom, kom een keertje kijken naar deze leuke auto, het wordt al een cult auto, jonge mensen vragen er regelmatig naar, ze kennen ze niet eens van vroeger, maar vinden het gewoon een mooie verschijning en een keer wat anders "met achterwielaandrijving". ;)

NL-kenteken met nieuwe APK, overschrijving voor export kan bij RDW erkend station tussen maandag tot vrijdag van 9.00 uur tot 16.30 uur.

Mooie, leuke en nette auto, die vraagt om een gelijkwaardige eigenaar en bestuurder, die haar wel de aandacht kan gunnen die ze zo verdient.

Geen garantie, Privé verkoop.
Standplaats omgeving Oldenzaal (NL) - Nordhorn (DE).

Leasing

Privaat/Zakelijk

Exclusieve leasing aanbieding van null

Eenmalige kosten

Aanbetaling
€ 0,-
shared.listItem.leasing.transferCost
€ 1.295,-
shared.listItem.leasing.registrationCost
€ 0,-
detailpage.leasing.total
€ 1.295,-

Algemene gegevens

Totaal leasebedrag
€ 10.546,20
Contract type
Kilometerleasing
Kilometerstand p.a.
5.000 km
Leasing Factor
0,75

Maandelijkse kosten

Duratie
60 Monate
Maandelijkse afbetaling
€ 175,77

Aanvullende informatie

Meer km kosten
€ 0,0000
Verminderde km vergoeding
€ 0,0000

TIP

Dit factuur is een voorbeeld - u kunt uw voorkeurstarief met de dealer bespreken en een individueel leaseaanbod afsluiten.

detailpage.leasing.loanBrokerage Renault Financial Services & Dacia Financial Services - Geschäftsbereiche der RCI Banque S.A. Niederlassung Deutschland, Jagenbergstraße 1, 41468 Neuss

Die Angaben entsprechen zugleich dem 2/3 Beispiel nach § 6a Abs. 3 PAngV.



Verkoper

Particulier

  1. BTW verrekenbaar
  2. Prijs voor handelaren
  3. Lijst gebaseerd op informatie aangegeven door de producent.
  4. Finale publieke prijs alle kosten en taksen inbegrepen.
  5. Specificatie van de fabrikant voor nieuwe voertuigen. Afhankelijk van de kilometerstand, het rijgedrag, de leeftijd van de batterij en het laadgedrag, kan de radius van occasies aanzienlijk variëren.
{"sthp":"68","leasing":"false","seg":"compact,oldtimer","stmak":"Volvo","did":"39964096","stmil":"153000","gear":"M","stmod":"340","cost":"2950","stmon":"1","styea":"1989","make":"73","ad":"private","vat":"0","art":"6","carby":"0","fr":"4","stccm":"1397","buyonline":"false","stkw":"50","zip":"DE48527","model":"2066","equi":"10,20,216,212,54,143,210,215,49,110","mia":"false","miles":"8","img":"https://prod.pictures.autoscout24.net/listing-images/58e5bf28-a726-4b34-939f-153538e0d57d_7d3c799b-cd1c-44ba-8608-ce9480662132.jpg/720x540.webp","price":"1","rnd":"10","ECO":"NO","fuel":"B","kenteken":"false","acc":"U","hp":"2","type":"U","atsd":"","zip2":"48527","articleType":"C","cockpit":"F"}