Peugeot Expert
Bestel 2.0 BlueHDI 120 Long Pro

SINT NICOLAASGA
€ 16.8801, 5
incl. BTW
€ 13.950,- excl. BTW
Autoverkoop de Ree
Kilometerstand
146.820 km
Transmissie
Manueel
Bouwjaar
07/2020
Brandstof
Diesel
Vermogen
90 kW (122 PK)
Verkoper
Autobedrijf

Basisgegevens

Carrosserietype
Bestelwagen
Categorie
Tweedehands
Aantal stoelen
3
Deuren
5
Advertentienr.
VPX-97-X

Voertuiggeschiedenis

Kilometerstand
Bouwjaar
07/2020
Onderhoudhistoriek
Ja

Technische Gegevens

Vermogen
90 kW (122 PK)
Transmissie
Manueel
Cilinderinhoud
1.997 cm³
Cilinders
4
Gewicht
1.660 kg

Energieverbruik

Emissieklasse
Euro 6
Brandstof
Diesel
CO2-emissie
193 g/km (comb.)

Uitrusting

Beschrijving

Peugeot Expert Bestel 2.0 BlueHDI 120 Long Pro

Bij Peugeot maken ze al 130 jaar auto's. Met oog voor innovatie en een ultieme rijervaring. Of, zoals ze zelf zeggen: Motion & Emotion. De aandrijving komt voor rekening van een dieselmotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Zelfs bij weinig parkeerruimte krijgen passagiers via de schuifdeur voldoende mogelijkheid om in en uit te stappen.

Boem is ho? Dat is verleden tijd. De achteruitrijcamera laat precies zien hoeveel ruimte u achter nog heeft! De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Via je smartphone en Connected Services check je eenvoudig de belangrijke functies van de auto, overal en altijd. Deze Peugeot is voorzien van knoppen op het stuur om het navigatiesysteem en het audiosysteem te bedienen. Stel de cruise control in op de gewenste snelheid en je rijdt comfortabel en zuinig. Natuurlijk behoren airconditioning, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur ook tot de uitrusting van deze complete auto.

Zoals je mag verwachten van deze Peugeot Expert Bestel is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Wanneer u hard moet remmen, is elke decimeter verkorting van de remweg essentieel. Voor extra remkracht zorgt dan de Brake Assist. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetectie, hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.

Als je al weet dat dit de auto is die je wilt hebben, dan hoef je niet langer te wachten. Je kunt nu al besluiten om deze Peugeot te kopen. Wij reserveren de auto dan voor jou en nemen zo snel mogelijk contact met je op.



Deze auto wordt standaard afgeleverd met nieuwe APK en 6 maanden garantie (zonder meerprijs).

Voor 12 maanden BOVAG garantie en het rijklaar maken (onderhoudsbeurt volgens boekje) vragen wij een bijdrage van € 950.

Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Fouten en of onvolledigheden in de advertentie kunnen komen door fouten in het programma, ook hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.

Wij verkopen alle soorten auto’s, nieuw of occasion.
Met onze ervaring helpen we jou graag aan de auto van jouw wensen. Wij zijn aangesloten bij RDW, Nationale AutoPas (NAP) en BOVAG.
Wil je je auto inruilen of verkopen? Ook dat is mogelijk.
'S avonds en in het weekend is bezichtiging op afspraak mogelijk, we staan graag voor u klaar!

We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.


 



Auto & Bandenservice de Ree
Molenkap 9
8521MH Sint Nicolaasga
06-46899269
info@bandenservicederee.nl

autoenbandenservicederee.nl/

We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.

Leasing

shared.leasing.targetGroupPrivate


Verkoper

Autobedrijf
Autoverkoop de Ree
Verkoper op AutoScout24 sinds 2019
Auto verkoop

Open

Sluit 18:00

  1. BTW verrekenbaar
  2. Prijs voor handelaren
  3. Lijst gebaseerd op informatie aangegeven door de producent.
  4. Finale publieke prijs alle kosten en taksen inbegrepen.
  5. Specificatie van de fabrikant voor nieuwe voertuigen. Afhankelijk van de kilometerstand, het rijgedrag, de leeftijd van de batterij en het laadgedrag, kan de radius van occasies aanzienlijk variëren.
{"sthp":"122","leasing":"false","seg":"utilities","stmak":"Peugeot","did":"30231481","stmil":"146820","gear":"M","stmod":"Expert","cost":"16880","stmon":"7","styea":"2020","ken":"VPX-97-X","make":"55","ad":"dealer","vat":"1","art":"13","carby":"0","fr":"9","stccm":"1997","buyonline":"false","stkw":"90","zip":"NL8521 MH","model":"14851","equi":"5,10,42,20,121,1,38,137,124,13,129,41,134,128,2,32,148,17,12,113,245,130,3,18,150,127,31,143,26,158,114,23,19,126,47,122,49,40","mia":"false","miles":"7","img":"https://prod.pictures.autoscout24.net/listing-images/f91d6c9d-2595-421c-b4ff-c3062745ca34_21b03367-e9b1-42c8-9590-57a1d8439b08.jpg/720x540.webp","price":"4","rnd":"58","ECO":"YES","fuel":"D","kenteken":"true","acc":"U","hp":"5","type":"U","atsd":"","zip2":"8521 MH","articleType":"C","cockpit":"F"}