Special: Ssangyong – Paleis 6 – Nadruk op efficiëntie

Het vernieuwde gamma omvat reeds de Korando, Actyon Sports en Rexton die het ver van slecht doen, en tegen 2015 zal het aanbod tot vijf modellen zijn uitgebreid. Nummer vier wordt trouwens in het voorjaar op het salon van Genève onthuld. Dat wordt de nieuwe Rodius, die er heel wat appetijtelijker dan voorganger uitziet en meer de vormen van een traditionele monovolume aanneemt.
In Brussel pakt Ssangyong nog uit met het gekende aanbod, waarvan de Korando en de Rexton enkele esthetische en technische verbeteringen ondergingen. Belangrijk is dat er efficiëntere dieselmotoren beschikbaar zijn, waardoor deze SUV’s zuiniger en fiscaalvriendelijker werden. Zo kan de Rexton nu ook aangedreven worden door de 155 pk sterke 2.0 e-XDi als alternatief voor de bekende 2,7 liter. De Korando krijgt er dan weer een eco-versie bij van de 2.0 e-XDi, die goed is voor 149 pk en de CO2-uitstoot reduceert tot 147 g/km.
Klik hier voor alle nieuws over het merk Ssangyong
Klik hier en zoek uw occasie Ssangyong tussen de duizenden tweedehands auto’s.
Klik hier voor een overzicht van Ssangyong, en een selectie van tweedehandse Ssangyong’s.
Actueel aanbod

SsangYong Musso2.2 Turbo e-Xdi 4WD Crystal /BtAuto/CarPlay/Cuir/Navi/Led/Xénon/Caméra/Pdc/S.c/Garantie/
€ 14.990- 08/2020
- 169.290 km
- Diesel
- 8,40 l/100 km (gem.)
Nieuw
SsangYong Tivoli1.5i AUTOMATIQUE // Edition Bronze // Sg Chauffants Caméra CarPlay // 11.983€ HTVA
€ 14.4991- 03/2023
- 43.000 km
- Benzine
- - (l/100 km)

SsangYong RextonE-XDI 4WD AUT Sapphire
€ 33.900- 02/2024
- 13.890 km
- Diesel
- - (l/100 km)
Nieuw
SsangYong KorandoKorando 2.0 e3 2WD PX EXPORT/PROBLEME DE FREIN
€ 2.250- 10/2014
- 125.000 km
- Diesel
- 5,80 l/100 km (gem.)

SsangYong RextonRexton W 2.0 D20 DTR 4WD E-tronic Sapphire
€ 4.950- 02/2014
- 257.151 km
- Diesel
- 7,80 l/100 km (gem.)

SsangYong TivoliTIVOLI AY2L
€ 13.450- 09/2020
- 78.495 km
- Benzine
- - (l/100 km)

SsangYong TivoliRuby 1.2
€ 12.900- 12/2021
- 64.029 km
- Benzine
- - (l/100 km)
Nieuw
SsangYong TivoliGrand Tivoli 1.5
€ 14.390- 09/2021
- 78.309 km
- Benzine
- - (l/100 km)
Nieuw
SsangYong MussoGrand 2.2D 4X4 Style - Automaat - 30.500ex
€ 36.9051- 05/2026
- 10 km
- Diesel
- 8,70 l/100 km (gem.)

SsangYong RextonRexton 2.2 RX220e-Xdi 4WD Crystal (EU6d-TEMP)
€ 11.000- 08/2020
- 143.157 km
- Diesel
- 8,20 l/100 km (gem.)
Nieuw
SsangYong XLVXLV Grande Tivoli / Diesel / Navigatie / Camera / Airco / Cruise control /
€ 3.950- 09/2016
- 142.695 km
- Diesel
- 4,70 l/100 km (gem.)

SsangYong TivoliTivoli 1.6i MEDIA/NAV - CAMERA AR
€ 9.799- 05/2018
- 79.960 km
- Benzine
- 7,60 l/100 km (gem.)
Nieuw
SsangYong Rexton2.0 RX200e-Xdi 4WD / 7PLACES / FULLOPTIONS
€ 6.950- 02/2015
- 99.482 km
- Diesel
- 7,40 l/100 km (gem.)

SsangYong Rodius2.2 SV220e-XDi 2WD UTILITAIRE 5 PL.
€ 7.250- 02/2018
- 190.000 km
- Diesel
- 7,20 l/100 km (gem.)
Nieuw
SsangYong Musso2.2 Turbo e-Xdi 4WD Sapphire*BTW WAGEN*
€ 12.4501- 03/2021
- 197.000 km
- Diesel
- 9,10 l/100 km (gem.)

SsangYong Rodius2.2 TD Quartz 2WD
€ 14.699- 03/2019
- 54.864 km
- Diesel
- 7,20 l/100 km (gem.)

SsangYong TivoliAutomaat / Apple Carplay - Android Auto / Camera / Airco / Cruisecontrol /
€ 8.490- 02/2019
- 165.295 km
- Benzine
- - (l/100 km)

SsangYong XLVe-XGi160 QUARTZ 2WD
€ 8.450- 04/2018
- 74.524 km
- Benzine
- 7,10 l/100 km (gem.)

SsangYong ActyonActyon Sports
€ 9.9991- 02/2017
- 175.000 km
- Diesel
- 7,60 l/100 km (gem.)
Nieuw
SsangYong Tivoli1.2 T-GDI Amber | Leather | Heated Seats | GPS
€ 13.495- 06/2023
- 28.382 km
- Benzine
- - (l/100 km)
Nieuw
Alle artikels
Alles bekijken
SsangYong Korando: Genoeg clichés
Wij zijn ons testjaar alvast begonnen met een ontzettend aangename verrassing. De SsangYong Korando is in staat om alle clichés rond het merk te doorbreken.

Test: SsangYong Rexton – Nog een argument erbij
Na 15 jaar trouwe dienst en twee updates is de veteraan uit het SsangYong-gamma afgelost. De nieuwe SsangYong Rexton moet nog steeds vooral met zijn prijs indruk maken… maar er is ook meer.

Test: SsangYong Korando e-XDi220 – Upsizing
Met de uitstekende 1.6 dieselmotor in de zeer geslaagde Tivoli wist SsangYong ons al te overtuigen. Nu mochten we nog eens terug, om van de 2.2 diesel te proeven in de andere modellen.