Special: Suzuki – Paleis 4 – Sexy omkadering

2013 wordt een belangrijk jaar voor Suzuki met de lancering van een nieuwe crossover, die afgeleid zal zijn van de knappe S-Cross concept, die al in de herfst te zien was op het salon van Parijs.

In Brussel zal echter geen van beide op de stand van Suzuki pronken. De concept car was niet beschikbaar en de officiële lancering van de opvolger van de SX4 volgt pas later in 2013. Het Belgische publiek zal dus tot het volgende salon in januari 2014 geduld moeten oefenen om kennis te maken met de nieuwste Suzuki. Suzuki verwacht uiteraard veel van dit nieuwe model, dat volgens het merk een referentie onder de compacte crossovers moet worden met de laagste CO2-uitstoot in zijn klasse en een zeer attractief voorkomen.

In afwachting van het nieuwe model, brengt Suzuki een reeks speciale series uit van enkele bestaande modellen, namelijk Swift, SX4, Splash, Jimny en Grand Vitara. De laatste drie vernoemde modellen krijgen ook een kleine update.

Geen groot nieuws dus op de stand van Suzuki. Maar de kans is groot dat de invoerder weer enkele frivole hostessen laat opdraven, die het gebrek aan sexappeal van het gamma ruimschoots weten te compenseren en zo een bezoekje aan Paleis 4 zeker de moeite waard maken.

Klik hier voor alle nieuws over het merk Suzuki

Klik hier en zoek uw occasie Suzuki tussen de duizenden tweedehands auto’s.

Klik hier voor een overzicht van Suzuki, en een selectie van tweedehandse Suzuki’s.

Artikel delen

Actueel aanbod

Alle artikels

Alles bekijken
Suzuki S-CROSS 2022

Suzuki S-Cross: Kwalitatief buitenbeentje

Met de derde generatie S-Cross wil Suzuki ijzersterke technologieën verpakken in een expressieve koets. Autoscout24 ontdekt of het nieuwe recept blijft kleven.

Lees meer
Suzuki S-Cross: Kwalitatief buitenbeentje
Suzuki Across 24

Suzuki Across: Toyota met een twist

Ook Suzuki gaat aan de stekker, en daarvoor spelen ze leentjebuur bij landgenoot Toyota. Deze Across kan je dus zien als een RAV4 Plug-in Hybrid, maar dan met Suzuki-badges voor- en achterop en meer basisuitrusting binnenin.

Lees meer
Suzuki Across: Toyota met een twist
AS24 Swace banner

Suzuki Swace: dubbelganger (2021)

Suzuki voegt de Swace toe aan zijn gamma. Als die hybride break je bekend voorkomt, is dat niet zo gek. Autoscout24 trok er al eens op uit.

Lees meer
Suzuki Swace: dubbelganger (2021)