Avant-première: Renault Espace Facelift – Nieuwe neus

Renault laat de Espace rustig verder boeren. Vanaf november komt hij licht opgefrist voor de dag, met een nieuwe neuspartij. Het logo is prominenter in beeld en de luchtopeningen onderaan zijn hertekend.

De kleine wijzigingen moeten de Espace – zowel de vijf- als de zevenzitter – beter in het huidige Renaultgamma doen passen, in afwachting van een volledig nieuwe versie. Of Renault nog meer wijzigt met de facelift, wil de constructeur nog niet meedelen.

De Espace is samen met de Chrysler Voyager – nu een Lancia – de oervader van de grote monovolumes. Zelfs in zijn huidige vierde generatie gaat het model al sinds 2003 mee. Intussen moet hij het opnemen tegen modernere concurrenten als de VW Sharan, de Ford Galaxy en de Seat Alhambra, in een almaar krimpend segment. Of de prijzen wijzigen, is nog niet bekend. (mg/sp-x)

Klik hier voor alle nieuws over het merk Renault

Klik hier en zoek uw occasie Renault Espace tussen de duizenden tweedehands auto’s.

Klik hier voor een overzicht van Renault Espace, en een selectie van tweedehandse

Artikel delen

Actueel aanbod

Alle artikels

Alles bekijken
BEBE20260827 Video Porsche 911 header

Video: kun je beter een nieuwe of klassieke Porsche 911 kopen? (2026)

In onze reeks “Old versus New” plaatsen we een nieuw model tegenover zijn voorganger om de veranderingen, verbeteringen en gebreken te bekijken. Deze keer vragen we ons af welke Porsche 911 het echte kippenvelgevoel levert dat eigen is aan het merk uit Zuffenhausen.

Lees meer
Video: kun je beter een nieuwe of klassieke Porsche 911 kopen? (2026)
BEBE20260820 Jaguar Type 01 header

Jaguar Type 01: de elektrische GT met 1.000 pk onthult zijn interieur (2026)

Jaguar onthult het interieur van zijn Type 01, nog voor de officiële presentatie in New York op 6 oktober. Vier zitplaatsen, knappe inzetstukken, onopvallende technologie… en geen achteruitkijkspiegel!

Lees meer
Jaguar Type 01: de elektrische GT met 1.000 pk onthult zijn interieur (2026)
BEBE20260820 Mercedes C-Klasse header

Na de elektrische versie is hier de nieuwe Mercedes C-Klasse met verbrandingsmotor (2026)

Na het nieuwe elektrische model geeft Mercedes ook zijn C-Klasse met verbrandingsmotor een opfrisbeurt. De auto is nog steeds verkrijgbaar als diesel-, benzine- of plug-in-hybride en heeft een nieuw front en verlichte sterren.

Lees meer
Na de elektrische versie is hier de nieuwe Mercedes C-Klasse met verbrandingsmotor (2026)